محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

یخچال فروشگاهی

4 آیتم

جدولی  لیست 

4 آیتم

جدولی  لیست 

یخچال فروشگاهی

تنوع زیادی در صنعت یخچال و فریزر وجود دارد و با پیشرفت تکنولوژی محصولاتی با کیفیت بالا و طرح های زیبا تولید شده که می تواند برای کاربران جذاب باشد. همچنین یخچال فروشگاهی دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد.

از آنجایی که یخچال فروشگاهی اهمیت بسیاری در کسب و کار سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها دارند، صاحبان این گونه فروشگاه ها باید توجه داشته باشند که چه یخچالی مناسب خرید برای فروشگاه آن ها می باشد تا هم پاسخگوی نیازهایشان باشد و هم در زیبایی و دکوراسیون محیط فروشگاه تأثیر گذار باشد.
یخچال فروشگاهی دارای مزیت های فراوانی نسبت به یخچال خانگی دارد. این نوع یخچال ها بسیار قدرتمند ترند و در نگهداری دما در اندازه مناسب بهتر عمل می کنند. بخاطر فضای بزرگتری که این یخچال ها دارند، تمیز کردنشان نیز راحت تر است . طول عمر و دوام بیشتر این محصولات، دیگر مزیت آن ها محسوب می شود. برای انتخاب و خرید یخچال فروشگاهی باید نیازهای محیط مورد استفاده را در نظر گرفت. یک یخچال فروشگاهی خوب نه تنها به نگهداری مواد غذایی در دمای مناسب کمک می کند بلکه ویژگی هایی نظیر، طبقات قابل جابه جایی و تنظیم، چرخ جهت جابه جایی آسان یخچال، نورپردازی LED و… دارد.

انواع یخچال های فروشگاهی

یخچال قصابی پشت بسته:

موتور در این یخچال فروشگاهی بالای کار نصب میگردد. این یخچال باید انتقال برودت را به صورت طبیعی انجام دهد زیرا اگر از فن در آن استفاده شود باعث خشکی گوشت و سیاه شدن آن می گردد. با توجه به آویزان کردن لاشه گوشت در این یخچال، باید استراگچری قوی داشته باشد. بهتر است ورق استفاده شده در درون یخچال از استیل باشد تا دچار زنگ زدگی نشود. برای نگهداری از پسماند یا مواد غیر آماده برای فروش می توان از انبار زیر یخچال استفاده کرد.

یخچال سوپری دو طرف نما:

از این یخچال فروشگاهی در سوپر مارکت ها برای نما استفاده می گردد. در این یخچال ها دو طرف دارای شیشه می باشد که یک طرف درب یخچال و طرف دیگر نمای آن می باشد. از این یخچال بیشتر در فروشگاه های مواد پروتئینی استفاده می شود، زیرا هم برای مرغ از آن استفاده می شود و هم برای فروش سوسیس و کالباس.

یخچال های ویترینی:

موتور این نوع یخچال فروشگاهی در کنار آن و یا در زیر آن نصب می شود و از مدل های جدید این نوع می توان به نوع جلو باز اشاره کرد که از لحاظ زیبایی و دسترسی آسان به محصولات، مورد پسند اکثر کاربران می باشد.
این نوع یخچال برای به نمایش گذاشتن انواع مواد غذایی یخچالی می باشد. بدنه آن از استیل است ودارای طبقه با ورق های رنگی و طرح های مختلف می باشد. طول آن نیز معمولا به دو متر می رسد.

فریزرهای ایستاده سوپری:

همانند یخچال های پشت بسته هستند که در مدل های تک درب و دو درب و حتی سه درب ساخته می شوند، در این فریزرها طبقات نیز لوله کشی شده و دستگاه خوبی برای نگهداری بستنی و دیگر مواد منجمد می باشد.

فریزرهای صندوقی:

در نوع قدیمی این نوع فریزر وان وجود داشت که در آن یک سکو به دیده می شد. این سکو محل نصب موتور در زیر بود، اما در مدل های جدیدتر این سکو حذف شده و محل قرارگیری موتور به زیر وان منتقل شده است. همچنین در نوع قدیمی آن درب به صورتی بود که درون فریزر قابل مشاهده نبود، اما در مدل های جدید، از درب های ریلی شیشه ای که دید کامل دارند استفاده می شود. در فریزرهای صندوقی، برودت به وسیله لوله های مسی که به بدنه وان وصل شده اند تامین می گردد.

یخچال فروشگاهی نیز، همانند دیگر تجهیزات، باید دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش همه زمانه باشد. گروه صنعتی بازرگانی آذرلوکس نیز با ارائه و تضمین محصولات با کیفیت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی در هر زمان را سرلوحه کار خود قرار داده است تا مشتریان با خیالی آسوده از محصولات این شرکت بهره بگیرند.