محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اشتراک در خبرخوان

تجهیزات کافی شاپ

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 58 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

جدولی  لیست 

آیتم‌های 1 تا 12 از مجموع 58 آیتم

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

جدولی  لیست 

تجهیزات کافی شاپ

راه اندازی و مدیریت کافی شاپ، در واقع یک چالش هیجان انگیز است که در نگاه افراد علاقه مند به رفتن به کافه جذابیت بیشتری دارد، جذابیتی که همه  را برای داشتن یک کافه بسیار وسوسه می کند. ساختن فضایی با دکوراسیون و چیدمانی که دوست دارید، پخش موسیقی های مورد علاقه تان، سرو نوشیدنی ها و غذاهایی به سبک شما و ایجاد فضای صمیمی و پیدا کردن مشتریان خوب که به مرور به دوستان و اجتماع مخصوص کافه تان تبدیل می شوند. خرید تجهیزات کافی شاپ کاملا به نوع منوی کافه شما و البته مکان و کلاس و سبک کافه تان وابسته است. پس در ابتدا بهتر است با توجه به منویی که طراحی می کنید، انواع  تجهیزات مورد نیاز خود را مشخص کنید و در حد نیاز و مقدار تقاضای کافه تان تجهیزات کافی شاپ خود را تهیه نمایید. در سایت رام استیل شما قادر هستید با توجه به نیازمندی های خود، در قسمت تجهیزات کافی شاپ لوازم خود را بیابید و به راحتی سفارش دهید.

در این قسمت به بررسی چند مورد از تجهیزات کافی شاپ می پردازیم که گرچه ضروری هستند ولی نامشان کمتر شنیده شده است و  به کافی شاپ شما یک چهره خاص و با کیفیت می‌ دهند.

قهوه ساز، مهم ترین دستگاه تجهیزات کافی شاپ

قهوه سازها قهوه می‌سازند، شما برای باز کردن یک کافی شاپ به تجهیزات تخصصی برای تهیه قهوه نیازمندید. برای این کار می‌توانید یک دستگاه قهوه صنعتی یا دستگاه اسپرسو یا هر دو را انتخاب کنید. هنگام انتخاب دستگاه قهوه، نوع مشتریانی که قصد دارید قهوه را برای آن‌ها سرو کنید، در نظر بگیرید. یک کافی شاپ با کیفیت بالا، باید تجهیزاتی با کیفیت برای تولید قهوه درجه یک داشته باشد، در حقیقت یک کافی شاپ برای سرعت دادن به کارها و پاسخ به حجم زیاد سفارش، باید تجهیزاتی داشته باشد که دارای بازده و کارایی فرآیند تهیه زیاد قهوه را نیز باشد.

آسیاب قهوه ساده یا صنعتی را فراموش نکنید

برای سرو یک فنجان قهوه با کیفیت، شما نیاز به قهوه تازه دارید و باید دانه های قهوه را خرد کنید. با توجه به دیگر تجهیزات کافی شاپ و غذاها و نوشیدنی‌هایی که می خواهید در کافی شاپ تان سرو کنید، یک دستگاه آسیاب قهوه صنعتی مناسب بخرید. برای مثال، می‌توانید یک قهوه خردکن ساده که معمولا برای خرد کردن دانه‌های اسپرسو استفاده می‌شود، تهیه نمایید. فقط باید توجه داشته باشید که ممکن است سرتان بسیار شلوغ شود، پس سعی کنید، آسیاب قهوه ای را انتخاب نمایید که بتواند حجم زیادی دانه را همزمان خرد کند.

با داشتن یخچال‌های صنعتی مناسب، تجهیزات کافی شاپ تان را کامل کنید

برای نگه داری از شیر در دمای مناسب، به یک یخچال نیاز دارید. یک کافی شاپ کوچک می‌تواند با یک یخچال و فریزر خانگی کارهایش را انجام دهد، اما اگر حجم مشتریانتان زیاد است و نیاز به حجم ذخیره بیشتری در یخچال‌هایتان دارید، باید یک یخچال صنعتی که می‌تواند مقدار زیادی از مواد را نگهداری کند، خریداری نمایید.

لیوان‌های حرارتی، یک ترفند جذاب

اگر سرو قهوه یا شیر در کافی شاپ شما به صورت سلف سرویس است، به تجهیزات کافی شاپ نیاز دارید که در دمای اتاق، قهوه را گرم و شیر را سرد نگه دارند. لیوان‌های حرارتی این کار را برای شما می کنند.